0
Marka

Marka

Marka iGPSPORT w swoich produktach wykorzystuje najnowsze technologie i wprowadza je w świat w sportu.

Głównymi produktami firmy są liczniki rowerowe GPS, sportowe monitory tętna, czujniki kadencji i prędkości oraz akcesoria. Profesjonalna obsługa oraz jakość naszych produktów zostały już wielokrotnie docenione przez klientów na całym świecie.

KIM JESTEŚMY

Założona we wrześniu 2012 r. Firma Wuhan Qiwu Technology Co., Ltd (Qiwu) jest innowacyjną firmą technologiczną, producentem inteligentnego sprzętu sportowego, transmisji i analizych danych treningowych, pod marką iGPSPORT.

Kim jesteśmy

“Scientific Exercise, healthy life”

Celem iGPSPORT jest wprowadzanie w świat sportu przyjaznych użytkownikowi innowacji technologicznych oraz promowanie zdrowego trybu życia.

Rozwój

ROZWÓJ

iGPSPORT to marka, która dynamicznie rozwija się w skali globalnej. Nasze produkty są już dostępne w ponad 10 krajach i regionach świata. Produkty iGPSPORT wspierają profesjonalistów i amatorów sportów rowerowych w Europie, Ameryce Południowej i Azji Południowo-Wschodniej.

Kim jesteśmy

WIZJA

„Sport to nasza pasja, która zmienia życie na lepsze”

Nasze innowacyjne produkty dostarczają kompleksową analizę każdej sesji treningowej aby pomóc Ci w poprawianiu Twojej kondycji, zdrowia i wyników sportowych.

WIZJA